Де оформити кредит під заставу?

Сьогодні в ціні швидкі кредитні рішення і фраза «час – це гроші» набирає свою пікову актуальність. Одним з швидких і найбільш популярних рішень  вважається кредит під заставу. Досить мати в своєму ужитку рухоме, нерухоме або інше коштовне майно як потенційна застава для того, щоб в швидкі терміни вирішити свою фінансову проблему або примху. Про те, де можна оформити кредит готівкою під заставу піде далі мова.

Умови здобуття і користування позикою безпосередньо впливають на вибір постачальника  послуги кредитування. Сьогодні бажання правильно оформити кредит стало синонімом бажання зробити це вигідно і з мінімальними особистими і тимчасовими витратами. У цьому контексті все великої популярності набуває «ломбардне» кредитування – сучасний споживач звертається до комерційних, але НЕ банківських установ.   Причина гранично ясна – оформити кредит в таких набагато простіше за рахунок мінімальних вимог до пакету документів, а тому швидше. У перелік стандартних вимог таких компаній НЕ входить кредитна історія, точні і документально підтверджені цифри доходів, поручитель або ліквідне майно. Головне, мати юридично правильно оформлене майно – авто, квартира, заміський будинок і так далі, і офіційне працевлаштування. Термін ухвалення рішення по такому кредиту, як правило, не перевищує 2 дні. Банки у свою чергу просять клієнта надати все-всі вказані документи і документи поручителя; розгляд заявки може тривати до двох тижнів. Окрім цього, банк зажадає пояснити цільове призначення кредиту, приватним компаніям все одно, на що і як будуть витрачені дані ними гроші. Що стосується умов самого кредиту, то хороші можна знайти і там, і там при належній увазі. Виходячи з огляду споживчого кредитування, середня цифра максимальної суми кредиту (% ціни застави) за допомогою банківських послуг складає 50-60%, за допомогою послуг приватних компаній-кредиторів вона доходить до 70%.

Слід зазначити, що з весни 2012 роки банки практикують індивідуальні підходи до позичальників, відмовляючись від стандартних кредитних умов. Це стосується встановлення процентної ставки за кредитом. Таку політику сьогодні ведуть  ОТП Банк, Укрексімбанк, «Київська Русь», Промінвестбанк та інші. Можливо, таким вирішенням банки компенсують високі вимоги до пакету документів для оформлення кредиту. При цьому, процентна ставка може кардинально змінюватися залежно від класу позичальника, який визначає для нього сам банк.