Кредит під заставу авто

Оставить заявку
Легковой автомобиль Грузовой автомобиль Мотоцикл
грн

Наявність в Вас автомобіля надає нам можливість забезпечити оперативну фінансову допомогу в разі Вашої необхідності. Автоломбард в Києві входить в лінійку послуг Helpmoney

Ми даємо гроші під заставу машини швидко, надовго і без зайвих питань.

Найбільш вигідною і ефективною формою кредитування сьогоднішній споживач бачить кредит під заставу майна, зокрема кредит під заставу автомобіля. Ця процедура практично позбавлена формальностей, а значить, дозволяє отримати готівкові кошти в максимально короткий термін без зайвої витрати зусиль. Авто у власності клієнта і мінімальний пакет документів – єдині умови, на яких практично всі автоломбарди Києва надають кредит.

Helpmoney  у свою чергу пропонує послуги кредитування фізичних осіб під автозаставу при мінімальних вимогах. Ми максимально понизили єдиноразові витрати на оформлення кредиту і максимально скоротили список необхідних документів. Сума позики може складати до 95% від ринкової вартості авто.

Гарні умови – це кращий інструмент формування попиту на послугу, і ми це знаємо. 

Позика під заставу авто буде у Вашому розпорядженні в буквальному розумінні через пару годин після відправки форми-заявки (у відповідності робочого графіка оператора, форма ж доступна до заповнення цілодобово). Як застава Ви зможете залишити не лише легкове авто, а і вантажний і будівельний кар, мотоцикл або яхту, що є ознакою нашої орієнтації на максимально широке коло потреб клієнтів.

Ви залишаєте у нас свій автомобіль під заставу на повноцінній юридичній основі зі всіма супутніми процедурами – спеціалізована експертна оцінка засобу протягом 10 хвилин після звернення в будь-якій формі (дзвінок, онлайн-заявка, особистий візит), нотаріальне оформлення документації. Всі ці кроки ми пройдем з Вами дуже і дуже швидко завдяки нашим власним ресурсам, які організовані безпосередньо на місці.

І напослідок найцікавіше – ми не відмовимо Вам в грошах, якщо Ваш транспортний або плавальний засіб не розмитнений, узятий в кредит або брало участь в ДТП.

 Helpmoney видає кредит під заставу авто за принципом 4-х «без»:

•             без довідки про доходи

•             без поручителів

•             без посередників

•             без головного болю 

 

Кредит під заставу авто

Термін кредиту від 61 днів до 120 місяців
Відсоткова ставка від 24% до 30% річних

Приклад розрахунок собівартості кредиту:

Програма: щомісячна оплата відсотків, тіло в кінці терміну
Сума кредиту 500 000 гривень.
Відсоткова ставка 24% річних
Термін кредиту -12 місяців
Витрати на оформлення кредиту:

Нотаріус:
Договір іпотеки - 0,1% від суми кредиту + 5000 грн
Договір позики - 1% від суми позики +2500 грн.
Зняття готівки в касі - 1,5% від суми
Перевірка нерухомості і позичальника - 1000 грн.
Загальна переплата за рік без урахування тіла кредиту 261 500 грн
З урахуванням відсотків і тіла кредиту - 761 500 грн.
 
Сума переплати може змінюватись в зв'язку з достроковим погашенням тіла кредиту та нарахування відсотків на залишок заборгованості.