Кредиторам

Куди вигідно інвестувати?

Сучасний інвестор негайно погодиться з твердженням, що бути багатим зовсім не знаменує отримувати велику зарплату, головне до ладу вкласти капітал. Уміння не лише зберегти, але і примножити властиве не кожному, проте його можна придбати. Пропонуємо співпрацю тим, хто зацікавлений в примноженні. У портфелі Helpmoney – десятки вигідних варіантів для вкладення засобів під заставу ліквідного майна наших клієнтів. Кредитування приватними особами – давно доспілий продукт на ринку Європи. Сьогодні для українських інвесторів воно стає вигідною альтернативою банківським депозитам.

Наша компанія надає у ваше розпорядження вигідний спосіб збільшити свій капітал шляхом надання кредиту нашим клієнтам. Надавати гроші Ви можете в найбільш прийнятній валюті – гривні, євро, доларах США. Сума позики (інвестиції) повинна складати не менше 10 000 доларів США. При класичних домовленостях з позичальником кредитор щомісячно отримує суму відсотків, а по закінченню дії кредиту (від 3 до 6 місяців) – оплату тіла кредиту.

Гарантія якості сервісу і виплати по кредиту 

Всі операції з вашими капіталовкладеннями проходіть в юридичному супроводі і повній відповідності українському законодавству. Операції оформляються за допомогою договорів позики і іпотеки згідно із законом України «Про іпотеку» і Цивільному Кодексу України.

Ми гарантуємо вам стабільну виплату відсотків, а значить стабільний щомісячний прибуток. Ваші інвестиції будуть під захистом. По-перше, під захистом застави, в якості якої виступатиме домоволодіння, квартира, земельна ділянка, складське приміщення і інші об'єкти нежитлової нерухомості. По-друге, сума кредиту буде не вища 50% вартості застави.

Наші зобов'язання

У спектр сервісу Helpmoney включає:

•     пошук надійних позичальників

•     організацію переговорів клієнта і кредитора

•     розрахунок і аналіз потенційної інвестиції

•     оцінку стану і вартості застави

•     перевірку документаційної бази відносно об'єкту застави і платіжної здатності позичальника

•     комплексний консалтинг відносно операції, юридичний супровід

Тим, хто хоче вигідно вкласти свої гроші, ми говоримо: просто зателефонуйте нам!