Оформлення документів в БТІ

Найскладнішим етапом при підготовці будь-яких угод (купівля, продаж, обмін, перепланування) з об’єктами нерухомості є інвентаризація та облік об’єктів нерухомості в БТІ. БТІ – державна інстанція, без якої неможливе оформлення документів на будь-яке нерухоме майно. БТІ завжди лякає – чергами, паперовою волокітою, а також  головними болями та нічними кошмарами. Helpmoney.com.ua захистить Вас від цього – ми оформляємо будь-які документи для БТІ в Києві самостійно та швидко.

Якщо у Вас виникла необхідність в послугах Бюро технічної інвентаризації, ми готові запропонувати оперативну кваліфіковану допомогу. БТІ стає нашим найулюбленішим місцем проведення часу, коли Вам необхідно зареєструвати право власності, отримати дозвіл на перепланування або отримати довідку про приватизацію житла.

Що ми готові зробити для Вас:

Оформити техпаспорт на об’єкт нерухомості

Зареєструвати право власності на об’єкт нерухомості

Оформити свідоцтво про право власності

Отримати виписку з реєстру БТІ

Оформити експертну оцінку

Чому Вам є сенс звернутися до нас:

Тому що ми робимо це швидко – до Вашого розпорядження будь-яка довідка БТІ буде надана в триденний термін.

Тому що ми робимо це якісно – великий досвід роботи в сегменті та висококваліфікований персонал дозволяють нам професійно виконувати свої зобов’язання. Ми знаємо все про законодавство та процедури оформлення документів

Тому що ми Вас цінуємо – для кожного клієнта ми гарантуємо індивідуальний підхід. Досконало вивчивши суть задачі, ми врахуємо всі Ваші побажання.

 helpmoney.com.ua допомогла тисячам клієнтів, яким терміново необхідна довідка БТІ в Києві.

Точний строк оформлення та вартість послуг Ви можете дізнатися, зв’язавшись з нашим менеджером