Про нас

Helpmoney була створена з метою швидко вирішувати Ваші фінансові проблеми. Це завдання ми виконуємо щодня в режимі «24/7» без перерв. Ми раді бути корисними Вам в скрутну хвилину!

За час своєї плідної діяльності наша компанія зарекомендувала себе як компетентний, чесний і надійний партнер у сфері споживчого кредитування. Наше основна пропозиція – кредити під заставу об'єктів нерухомості і транспортних засобів. Ми також надаємо послуги беззалогового кредитування. Числитися в списку надійних і вигідних в контексті партнерства фінансових організацій нам дозволяють якість нашого сервісу і його умови – ми надаємо позику без залучення банків і яких-небудь сторонніх організацій, без підтвердження доходів позичальника і других осіб.

Ми обізнані в тому, що сьогоднішній клієнт хоче особливого відношення до себе і через достаток пропозиції має повне право на це. Він хоче отримати особливі переваги сервісу, залежно від яких і вибирає його виконавця. Так, в свої переваги ми записали можливість узяти гроші під заставу пошкодженого авто, а також під об'єкт незавершеного будівництва. Вибір валюти – також залишається за клієнтом. І найголовніше: подати заявку на кредит для здобуття попереднього рішення у нас можна абсолютно у будь-який час доби будь-якого дня – ми спеціально зробили онлайн-форму для зручної і швидкої заявки. Helpmoney цінує час своїх клієнтів. Все, що ми не придумуємо для Вашої зручності, робить нас краще.