Терміновий кредит: що та кому?

У бізнесі, як і в особистому житті трапляються дні, коли рішення того або іншого важливого питання залежить від конкретної суми грошей, а саме питання здатне вплинути на подальший хід всіх справ. Так, кожному підприємцеві, інвесторові або просто активній діловій людині, час від часу знайома необхідність швидко отримати кредит готівкою. Більшість кредиторів – банки і приватні організації, зацікавлені в співпраці у випадку, якщо Вам потрібні «швидкі гроші».

Терміновий кредит сьогодні є поширеною формою фінансування або підтримки бізнесу-проектів, поповнення оборотних коштів підприємства, придбання ключових засобів і рішень для здійснення поточної діяльності і так далі Так, його споживачем може стати, скажімо, інвестор, приватний підприємець, людина, що займається господарською або який-небудь іншою діяльністю. В окремих випадках моментальний кредит може надаватися власникам бізнесу для задоволення особистих цілей. В цьому випадку прерогатива належить крупним постійним корпоративним клієнтам банку.

Найосновнішою вимогою кредитора у видачі термінового кредиту є законність діяльності позичальника – його бізнес повинен відповідати українському законодавству. Так, в процедурі важлива мета позики. Багато фінансових організацій віддають свою перевагу клієнтам, діяльність яких пов'язана з національним виробництвом і не шкодить довкіллю. Надання моментальної позики здійснюється лише за наявності офіційного підтвердження можливості обслуговування позичальником боргу.

Що стосується основних умов термінового кредиту, то варто назвати можливість видачі готівкових засобів як в національній, так і іноземній валюті.  Максимальний термін періоду дії кредиту, як правило, складає порядка 12 місяців. Проте це умова в кожному окремому банку може коректуватися на користь клієнта.